BSN CONSULTANCYBAŞKANIN MESAJI

2003 yılında BSN Consultancy’nin temellerini atarken önceliğim, kurumsal bir yapı oluşturmaktı. Ancak literatürün bize öğrettiği kurumsal bir yapı değil, amatör ruhunu mesleğine adamış, genç bir delikanlı edası ile koşup, meslek hayatının sonunu yaşarmışçasına tecrübeli duruş sergileyen bir kurumsal yapıydı hedefim.

Önceliğim meslekte iş yapma becerisi ya da yüksek kontratlar değildi. Bir duruş sergileyebilmekti. Öyle bir duruş ki, bir taraftan yaşadığın toplumun çıkarlarını gözetirken, diğer taraftan da hizmet bekleyen insanların çıkarlarını gözetebilmenin yanı sıra vicdan muhasebesini kanun muhasebesinin önünde tutabilmek, yani etik değerler ışığında, adil ve başın hep dik olarak yürümek ya da gece yastığa başını koyduğunda sabaha huzurla uyanmak.

İşte bu önceliklerle BSN Consultancy doğdu. BSN Consultancy önce çalışanını korudu, devletini korudu, hizmet talep edeni korudu, iş ortaklarını korudu öyle korumacı bir hizmet anlayışı ile şekillendi ki işleyişini, ihtiyaç olduğunda BSN Consultancy duruşunu kendisinden önce çevresi korudu.

BSN Consultancy değerleri ile yürüdü. Mesleğine ve çalıştığı alanlara değer katmaya çalıştı, kanunun çizdiklerine saygı duyarken, olması gereken için hep sorumluluk taşıdı. Bu sorumluluk duygusu ilkleri yapması konusunda da hep öncelikler sundu.

BSN Consultancy, 2004 yılında ISO Standartlarını kuran ve uygulayan ilk firmalardan olurken, 2012 yılında Ege Serbest Bölgesinde şirketleşerek Türkiye de bir ilke daha imza attı. 2014 yılında ise üçüncü ofisini İstanbul Atatürk Havalimanı Serbest Bölgesinde açmıştır.

BSN Consultancy bir kişi tarafından kuruldu, şimdi birçok kişi tarafından kurulmuş gibi yolunda büyüyerek ilerliyor. Bu yolda yürürken bizi yalnız bırakmayan ve yolumuzun kesiştiği, tüm çalışanlarımız ile iş ve gönül ortaklarımıza sonsuz şükranlarımı sunar, teşekkür ederim.

 

Saygılarımla,

Bilgen Salih NARLI

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir / Bağımsız Denetçi

by KONSEPTİZ®
©2022 BSN® All Rights Reserved