BSN CONSULTANCYBİZİ TANIYIN

Yenilikçi Finans Çözümleri
Türkiye'nin öncü finans danışmanlığı ve mali müşavirlik markalarından Bsn Consultancy olarak, yatırım fonlarından finans şirketlerine, global markalardan KOBİ'lere, Türkiye ve dünyadaki 200'den fazla müşterimizin finansal hedeflerine ulaşmalarına, gelişmelerine ve büyümelerine destek olacak yenilikçi finansal çözümler sunuyoruz. Uzman finans ekibimizle birlikte Serbest Bölge Danışmanlığı, Teknopark ve Ar-ge Merkezi Danışmanlığı, Muhasebe ve Mali Müşavirlik, Finansal Danışmanlık, Yatırım Danışmanlığı ve Teşvik Danışmanlığı'nın da içinde bulunduğu geniş bir yelpazede hizmet veriyor, entegre çalışma modelimiz ve sürdürülebilir finans yaklaşımımızla sektörümüzde fark yaratıyoruz.

Bizim için müşterilerimizin bize duyduğu güveni sürdürmek ve artırmaktan daha önemli bir şey yoktur.

BSN Consultancy olarak, müşterilerimizin verilerini, bilgilerini ve varlıklarını korumak ve gizli tutmak için yüksek standartlar uyguluyoruz. Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne sahip bir finans kuruluşu olarak, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi'ni ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi'ni harfiyen uyguluyor, şirket kültürümüzden teknolojimize, iş yapış biçimimizden etik kurallarımıza kadar işimizin her katmanında müşterilerimizin güvenliğini ve gizliliğini önemsiyoruz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin daha fazlasını başarmalarına yardımcı olmaya kendini adamış uzman finans ve teknik ekibimiz ve sahip olduğumuz yüksek teknolojimiz ile müşterilerimize ait tüm bilgilerin özel ve gizli tutulmasını, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlenmesini sağlıyor ve ticari bir sır olarak kalacağını taahhüt ediyoruz. Güvenlik önlemlerimizi ve uygulamalarımızı sürekli olarak geliştirirken, varlıklarınızı her yönüyle güvence altına alıyoruz.

Doğru finans yönetiminin iş yaşamını değiştirme gücü olduğuna inanıyoruz.

%100 Türk sermayeli ve finans hizmetlerinde Türkiye'nin en büyük global ağlarından birine ve uluslararası finans operasyonları yönetebilecek yeteneklere sahip olan bir marka olarak Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika'da operasyonlar gerçekleştiriyor, yoğun rekabetin yaşandığı, ekonomik dengelerin hızla değiştiği bir dünyada, müşterilerimizin finansal hedeflerine ulaşmalarına, kurumsal ya da kişisel varlıklarını korumalarına ve arttırmalarına destek oluyoruz. Kurulduğumuz ilk günden beri, sektörümüze yön veren ürünlerimiz, hizmetlerimiz, tavsiyelerimiz ve eğitimlerimiz aracılığıyla müşterilerimize daha fazla değer ve daha iyi bir deneyim sunuyor, yenilikçi iş modelimiz ve uzman finans yöneticilerimizle, müşterilerimize katma değer yaratacak ve gelir kaynaklarını çeşitlendirecek yeni ürün ve hizmetler geliştirmek için çalışmaya devam ediyoruz. BSN Consultancy olarak sizinle birlikte başarabileceklerimizin gücüne yürekten inanıyoruz.

by KONSEPTİZ®
©2022 BSN® All Rights Reserved